Nováčik v KTL? Stručné vysvetlenie, ako to tu funguje

customSi nováčik v Klubovej Tipovacej Lige a ešte sa tu nevieš zorientovat? Ponúkame ti stručný návod, ako na tipovanie v KTL.
V prvom rade si musíš zvoliť prezývku, pod ktorou chceš tipovať a zaregistrovať sa na tejto webstránke (https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/index.php/component/user/register).  Po úspešnej registrácii a prihlásení sa ti objavia sekcie menu pre tipérov, cez ktoré sa dostaneš k tipovaniu.

Následne môžeš začať tipovať KTL bez obmedzení. Stačí si v ľavom užívateľskom menu kliknúť na "Tipovanie" (väčšinou v tvare Tipovanie - X. kolo) a natipovať výsledky jednotlivých dní NHL
Tvoje individuálne výsledky sa hneď po vyhodnotení dňa zobrazia v tabuľkách.

Ak chceš tipovať i tímovo, tak máš tri možnosti:

1. založíš si vlastný tím, staneš sa jeho generálnym manažérom a prihlásiš ho do súťaže (https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/index.php/prihlasovanie-timov). Následne budeš musieť nájsť 3 tipérov, ktorí budú chcieť za tvoj tím tipovať. Najlepšia doba na založenie tímu je pred sezónou alebo zo začiatku sezóny. Neskoršie prihlásenie tvoj tím už výrazne znevýhodňuje kvôli zmeškaniu úvodu sezóny a boj o Play-Off budete mať náročnejší.

2. prihlásiš sa do zoznamu tipérov, ktorí si hľadajú tím (https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/index.php/info-o-ktl/182-organizacia/2880-hladam-tim) a budeš čakať, kým ťa nejaký generálny manažér osloví.

3. pozrieš sa na to, ktorí generálni manažéri aktuálne hľadajú tipérov do tímu. Manažéri píšu svoje inzeráty sem, do komentárov: https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/index.php/info-o-ktl/182-organizacia/2881-hladam-tipera


Máš ďaľšie otázky? Napíš nám ich do komentárov a my ti odpovieme. Prípadne napíš súkromnú správu priamo komisárovi s prezývkou arek (https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/index.php/component/uddeim/?task=new).

Posledná úprava Streda, 06 Október 2021 18:50

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 167 hostí a 3 členov 
  • Streetman
  • Rantanen
  • medik911