Rozhovory

Rozhovor s Nabbym

customPrvé kolo nového ročníka KTL opanovali v tímovom hodnotení Blue Angels (Openfireova konferencia) a Ice Cats (Derrylova konferencia). V individuálnej súťaži to boli práve tipéri Cats, ktorí vládli úvodu tejto súťaže a predovšetkým Nabby, ktorý dosiahol najvyšší počet bodov zo všetkých tipérov.  Prečítajte si, čo si o svojej výhre či o vstupe Cats do sezóny myslí sám Nabby.

Posledná úprava Nedeľa, 11 December 2016 15:17

Rozhovor s Eurolanche

seaConnor McDavid prináša rozhovor s dadom, ktorý sa vracia do KTL.

Posledná úprava Sobota, 24 September 2016 21:15

Rozhovor s chrtom85

rozhovor NOVÉ  8. kolo a teda aj posledné v základnej časti KTL 2015/2016 získal pre seba tipér chrto85. Člen tímu Ice Cats si tak aspoň čiastočne vynahradil sklamanie z nepostupu svojho družstva do playoff. V nasledujúcom rozhovore sa dočítate, ako hodnotí svoj i tímový ročník či aké sú jeho plány do budúcnosti nielen pre KTL.  

Posledná úprava Pondelok, 07 Marec 2016 22:23

Rozhovor s víťazmi 7. kola

rozhovor NOVÉ  Siedme kolo individuálnej súťaže KTL malo až dvoch výhercov, ktorý sa so 115 bodmi spoločne podelili o prvé miesto. Obaja sú GM svojich tímov a obaja im svojimi výkonmi do veľkej miery pomohli dostať sa medzi dnes už známych účastníkov vyraďovačky. Týmito tipérmi sú Selly - GM Master Gremlins a Tiperka - GM Wild Horses. Obaja mi poskytli rozhovor a teraz si ich reakcie na svoj individuálny úspech môžete prečítať aj vy.   

Posledná úprava Pondelok, 07 Marec 2016 22:51
Stránka 1 z 8

Kto je online?

Máme online 25 hostí