Play-Off dvojice pre 1. kolo a základné informácie

playoffDnes v noci skončila základná časť KTL a v nedeľu vstúpime do Play-Off, do ktorého postúpilo iba 8 tímov zo 14. Pozrime sa na to, ktoré tímy postúpili, aké je zloženie jednotlivých hracích dvojíc a akým systémom sa bude hrať.

Play-Off je rozdelené na tri kolá: 1. kolo, 2. kolo (v podstate finále konferencií) a 3. kolo (finále KTL).
Každé kolo potrvá max 7 dní, hrá sa teda na 4 víťazné zápasy.

Termíny sú takéto:
1. kolo: 17.3. - 23.3.2018
2. kolo: 24.3. - 30.3.2018
3. kolo: 31.3. - 7.4.2018

Ako ste si asi všimli, tak Play-Off bude mať rýchly spád, pretože medzi jednotlivými kolami nebudú žiadne pauzy a voľný deň v rámci kola bude až vo finále (4.4.2018).
Pre upresnenie, Play-Off sa hrá zápasovým systémom, v každom kole ma každý tím iba jedného, rovnakého súpera, proti ktorému hrá súboj na 4 víťazné zapasy. Jeden zápas je v tomto prípade jeden hrací jedeň. Pri nerozhodnom výsledku rozhoduje súčet bodov všetkých 4 tipérov tímu. Ak sa nerozhodne ani tak, tak na rad prichádzajú nájazdy. Nezabudnite si teda prosím určiť poradie Vašich tipérov na nájazdy (urobte tak na HF, v téme podpisovania zmlúv Vášho tímu). Ale to už určite poznáte i z minulosti.
Tipéri, ktorí so svojim tímom do Play-Off nepostúpili, sa tipovania Play-Off môžu zúčastniť na individuálnej rovine a bojovať tak o umiestnenie v tabuľke jednotlivcov.

Aké sú teda jednotlivé dvojice pre 1. kolo Play-Off? Odvíjajú sa samozrejme od celkovej tabuľky tímov, kedy hrá prvý tím zo štvrtým a druhý s tretím, v rámci každej konferencie. Tímy na 5. až 7. mieste do Play-Off nepostúpili.

Dvojice pre 1. kolo Play-Off 2017/2018
ice_cats ICE CATS - STEELERS steelers
master_gremlins MASTER GREMLINS - BLUE ANGELS blue_angels
falcons FALCONS - BLUE FLYERS blue_flyers
hockey_kent HOCKEY KENT - EVIL INSIDERS evil_insiders

Kto je online?

Máme online 13 hostí a 5 členov 
  • medik911
  • AndyF
  • JJaarroo
  • TA
  • arek