Začína prihlasovanie tímov

licencieV pondelok, 15.8.2011, sa začína prihlasovanie tímov do sezóny 2011/2012, čo je už 6. ročník tejto súťaže. Samotné prihlášky už nebudú generálni manažéri posielať cez fórum, ale priamo cez tento web. Poďme sa teda na samotné prihlasovanie pozrieť detailnejšie.

Riadky v tomto článku by mali byť postačujúce na to, aby každý GM dokázal svoj tím prihlásiť správne. V prvom rade sa každý manažér musí zaregistrovať na tejto stránke. Prosíme všetkých, aby sa registrovali nickom, pod ktorým chcú vystupovať počas celej nasledujúcej sezóny KTL. Po úspešnej registrácii a prihlásení sa na stránku sa v hornom menu užívateľovi objaví položka Organizácia a v rámci nej položka Prihlásiť tím.
Po kliknutí sa Vám načíta formulár na prihlásenie tímu. Vyplníte položku Názov tímu, uploadnete Logo tímu, formulár odošlete a tým ste vykonali všetko potrebné. Následne (behom 24 hodín) bude Komisia KTL informovať manažéra o schválení prihlášky.

V pravidlách KTL nájdete presné pravidlá pre výber názvu a loga tímu. Ešte dodávame, že počas prvých 10 dní prihlasovania majú možnosť podať prihlášku pre tímy, ktoré pôsobili v KTL v predošlej sezóne, iba ich pôvodní GM z konca predošlej sezóny, resp. tipéri, ktorí na to od nich majú povolenie, resp. poverenie. Ak bude chcieť GM s jeho tímom hrať túto sezónu KTL už od jej 1. kola, bude musieť stihnúť prihlásiť tím a podpísať zmluvy s najmenej 2 tipérmi najneskôr tri dni pred začiatkom 1. kola. Samotné podpisovanie zmlúv s tipérmi začne 1. septembra.

Pridávame vyjadrenie Komisie KTL: 
"Milí tipéri, vstupujeme už do 6. ročníka našej obľúbenej tipovačky a ten tradične začína prihlasovaním tímov. Veríme, že sa zozbiera čo najviac tímov, aby sme zažili čo najviac zábavy. Taktiež dúfame, že sa prihlásia tímy KTL, ktoré v nej pôsobia už nejaký ten rok, ale aj nové tímy, ktoré lige pridajú šťavu. Oslovujeme preto všetkých potencionálnych GMs, aby v žiadnom prípade neváhali a čo najskôr prihlásili svoj tím. S prípadnými problémami Vám radi pomôžeme.
Prajeme veľa šťastia. Vaša Komisia KTL."

 

Posledná úprava Nedeľa, 21 August 2011 11:31

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 17 hostí a 3 členov 
  • Sergion
  • Connor McDavid
  • arek