Rozhovor s TA

rozhovorAj po konci druhého kola som spravil rozhovor s jeho víťazom. Tentokrát sa ním stal tipér TA, GM tímu Steelers.

Ešte pred tým, než si rozoberieme druhé, pre teba veľmi úspešné kolo, vráťme sa k tomu predchádzajúcemu. Ako si bol spokojný s tvojím a tímovým úvodom do sezóny?

TA
: Vzhľadom na to, že ide ešte len o úvod sezóny, nie je to až také zlé. Stred tabuliek bol v oboch kolách veľmi vyrovnaný. Trošku smutne sa môžeme pozerať na to, že v oboch kolách sme mohli byť o dve, respektíve jedno miesto vyššie, ak by sme mali viac o 2 až 3 body. Ale na keby sa nehrá. Pevne verím, že naše výkony budú mať stúpajúcu tendenciu.

V druhom kole si už žiaril, od úvodu si patril na popredné priečky a od 11. hracieho dňa si nikoho na prvé miesto nepustil, aj keď to bolo často veľmi tesné. Ako si teda videl priebeh druhého kola ty?

TA : 
Tak dlho som viedol? Ani sa mi nechce veriť. Bolo to však vskutku vyrovnané. Obvykle sa mi počas úvodných hracích dni jednotlivých kôl veľmi nedarí, ale v priebehu kola sa to zlepšuje. Práve v tomto kole sa mi podarilo zachytiť celkom dobre aj úvod, čo bol ideálny základ pre výborné konečné umiestnenie.

Si na popredných miestach individuálnej tipovačky, tímovo však zatiaľ patríte do stredu svojej konferencie, hýbete sa na hranici playoff, obdobne to platilo i minulú sezónu. Čo by ste podľa teba mali robiť ako tím lepšie, aby Steelers naplno využili tvoje výborné výsledky? 

TA :  V prvom rade uhádnuť viac zápasov. V druhom rade uhádnuť ešte viac zápasov. Najmä by sme sa mali koncentrovať počas celých kôl. Na jednej strane sú dni, ktoré nám vychádzajú, avšak na druhej strane počas niektorých dní naše tipy úplne pohoria. Vyrovnané dobré výsledky celého nášho tímu sú tým správnym receptom. 

Ktoré hracie dni sa ti tipujú lepšie, tie s menej zápasmi či skôr noci s viacerými stretnutiami? 

TA : 
Osobne obľubujem dni s veľkým počtom zápasov. Čím viac zápasov, tým vidím väčšiu šancu prebojovať sa v tabuľke vyššie. 

Využil si svoju formu i v reálnom tipovaní? Ak áno, ako sa ti darilo a koľko sa ti podarilo zarobiť? 

TA : 
Doposiaľ som si nikdy nepodal žiadny tiket s tipmi, ktoré by kopírovali tipy z KTL. Akonáhle by som to urobil, v tom momente by som už neuhádol čo i len jediný zápas. V minulosti sa mi už viackrát potvrdilo, že pokiaľ tipujem pre radosť, tak sa mi vcelku darí, avšak keby som na tom chcel niečo zarobiť, tak tipovacia forma hneď odíde.


Posledná úprava Piatok, 04 December 2015 00:03

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 25 hostí a 2 členov 
  • Connor McDavid
  • hapy