Rozhovor s excelentom

rozhovor

 

Gratulujem k prvému miestu v individuálke i k víťaznému ťaženiu tímu v konferencii. Skvelé kolo pre Rebellion! Čo by si vyzdvihol ako základ tímového úspechu?

excelent
Základem je znalost a sledování současného dění v NHL. Každý player našeho týmu se snaží vždy podat maximum. 

Ešte než si rozoberieme 3. kolo z tvojho pohľadu, vráťme sa o pár týždňov späť. Úvod sezóny teba i tím nezastihol v najlepšej forme. Kde bol podľa teba problém?

excelent :  V KTL je velmi silná konkurence. Jsou zde opravdu odborníci na NHL, kteří se tomuto sportu věnují mnoho let. Někdy mají prostě lepší odhad. 

V druhom kole to už bolo z hľadiska Tigrov omnoho lepšie, skončili ste vo svojej konferencii tesne druhý. Tebe sa však tak dobre nedarilo, v polovici kola si patril na posledné priečky a hoci si sa nakoniec vytiahol na 48. pozíciu, určite si nebol spokojný. Čo si v tej dobe zmenil, že zo zadných miest individuálky si sa za pár dní vyšvihol na čelo KTL? 

excelent :  Tak tohle si sám moc neumím vysvětlit. Nepodávám stabilně dobré výkony... v loňské sezoně jsem byl uplně marný, ale nevzdávám to, věřím, že pro tým jsem platným hráčem, i když v idividuálce se mi tolik nedaří.

Od úvodu 3. kola si sa držal v popredí, už po treťom hracom dni si bol na delenej prvej priečke a od štvrtého dňa to bola tvoja one man show, po ôsmom dni si mal dokonca náskok 11 bodov. Hoci sa ti súperi neskôr priblížili, dohnať ťa už nedokázali. Aké bolo teda tretie kolo z tvojho pohľadu?

excelent : Tohle moc neřeším, vždy se snažím tipovat co nejlépe. Když je méně zápasů, více věnuji pozornost tomu, jak tipují spoluhráči.

Využil si svoju formu i v reálnom tipovaní? Ak áno, ako sa ti darilo a koľko sa ti podarilo zarobiť? 

excelent :  Tak občas to zkouším. Mám založené účty u několika sázkovek, ale moc to nepřeháním, sázím max. za pade na dva zápasy. V období, kdy se mi dařilo v KTL, jsem na reál sazení vyhrál něco kolem 600 korun. 

 

Posledná úprava Utorok, 22 December 2015 20:10

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 22 hostí a 3 členov 
  • Connor McDavid
  • hapy
  • zezy