Rozhovor s Eurolanche

seaConnor McDavid prináša rozhovor s dadom, ktorý sa vracia do KTL.


Mohol by si sa novším členom KTL predstaviť i svoje predošlé pôsobenie v lige?


Nakoľko som posledné roky strávil v kúpeľoch na Prednej Hore, nejako mi z hlavy vypadlo to, kedy som do KTL presne prišiel a kedy som odišiel. To hlavné sa však zachovalo - v roku 2012 som doviedol Hockey Kent k triumfu v celej KTL. Vtedy som mal prezývku Sunbeam podľa značky rádiobudíka z amerického hotela. Pamätám si to ako dnes, keď sme valcovali. Nemali sme zľutovania, čo nám veľa tipérov závidelo. Dalo by sa povedať, že vtedajší káder na čele so mnou bol najnenávidenejším v histórii KTL. Niekedy potom som sa dohodol s GM Evils Insiders, že sa s nami spoja, čo však Komisia KTL zamietla, aj keď to nikdy predtým nezakázala. Následne som odišiel na liečenie.

Sledoval si súťaž aj počas svojej pauzy?

Nie, nesledoval. Radšej som trávil plnohodnotné debatné večery s Braňom Mojsejom, Džonym Slotom a Michaleom Jacksonom.

Plánoval si sa vrátiť už dlhší čas alebo sa jednalo o spontánne rozhodnutie?

Bolo to spontánne rozhodnutie, ako keď sa tešíte na chystaný film a Markíza odrazu dole vypíše, že sa zmenil program. Ako napríklad keď zomrie nejaká známa osobnosť a musia kvôli nej zmeniť program. Tak som sa cítil. A vlastne aj rozhodol. Inšpiroval ma však iný Džony. Nie Tribula, ale Počiatok. On odišiel z politiky ako ja z KHL pred rokmi. Cítim, že musím v KTL dokázať minimálne to, čo on v politike.

Môžeš nám prezradiť názov a tipérov tvojho tímu?

Zatiaľ JKL a rambo001. Obaja sú to fantastickí ľudia. Podľa Joža Ráža sú bohovský. Keď raz do roka počúva hudbu, teda Chicago, tak s JKL a rambo001 vedie dlhé rozhovory o hudbe a tipovaní. Hľadáme ešte štvrtého parťáka, ktorý bude spĺňať isté atribúty skontrolované pánom profesorom Traubnerom.

Aké ciele, osobné i tímové, si dávate pred sezónou?

Ja som už raz KTL vyhral a chcem to spraviť znovu. Máme veľké ambície, Poctivo trénujeme. Sme ako rodina. Tradičná rodina, ktorá si ctí hodnoty a čísla 1, 0 a 2.

Na ktoré súboje, proti tímom či tipérom, sa ty osobne tešíš najviac?

Budem rád, ak porazím vyslovene zlých, zákerných a zbabelých tipérov. "Tripple Z" alebo "ZZZ" - čo môže evokovať, akoby spali, čo sa nedá vylúčiť pri tých svojich troch vlastnostiach. Zoznam zlých, zákerných a zbabelých zrúd zásadne zverejňujem za zvláštnych zvratov. A ten ešte neprišiel.

Ty si známy fanúšik Colorada, veď si už viackrát bol pozrieť svoj milovaný tím aj v zámorí, máte nového trénera... Odporúčaš tipérom na úvod nového ročníka veriť pri svojich tipoch Avalanche?

Volím 82-0-0. Berte si príklad.

Dovoľte, aby som sa na záver poďakoval Milošovi, ktorý mi pomáhal s návratom do KTL. Videli ste Blbí a blbší 2? Úvodná scéna z liečebne nás vystihuje najlepšie.

Čo sa týka nášho tímu, bude sa volať Edinburgh of the Seven Seas. Vystihuje to miesto, ktoré budeme reprezentovať. Je to totiž hlavné mesto, respektíve usadlosť. ostrova Tristan da Cunha. Ide o ostrov patriaci pod Veľkú Britániu, ktorý je najviac odľahlým stále obývaným miestom na Zemi. Najbližšia pevnina je vzdialená 2173 kilometrov - ostrov sv. Helena. Nemáme letisko, iba prístav. Preto verím vedeniu KTL, že program súťaže prispôsobí tak, aby sme stihli odohrať všetky zápasy, keďže budeme na trip chodiť vždy dva týždne loďou - a až potom sa dostaneme do lietadla smerom k našim súperom. Naše logo je erb ostrova. Licenciu na KTL sme dostali vďaka tomu, že môj známy podnikateľ L.B. vybudoval na mieste 23-tisícovú halu. Bude miesta pre každého z 266 obyvateľov ostrova.

Our faith is our strength!

pozn. Komisie KTL: tento tím licenciu zatiaľ nedostal :)

Posledná úprava Sobota, 24 September 2016 21:15

Komentárov

#1   boss   2016-09-28 07:55
Co to je za článek? A jaké odpovědi? Asi slušnej matroš :lol:

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 46 hostí a 3 členov 
  • Connor McDavid
  • chrto85
  • arek