Rozhovor s Nabbym

customPrvé kolo nového ročníka KTL opanovali v tímovom hodnotení Blue Angels (Openfireova konferencia) a Ice Cats (Derrylova konferencia). V individuálnej súťaži to boli práve tipéri Cats, ktorí vládli úvodu tejto súťaže a predovšetkým Nabby, ktorý dosiahol najvyšší počet bodov zo všetkých tipérov.  Prečítajte si, čo si o svojej výhre či o vstupe Cats do sezóny myslí sám Nabby.Gratulujem k výhre v prvom kole individuálky. Bol to vstup do sezóny ako hrom...

Nabby : Ďakujem, vstup sme mali skvelý, ako ja tak aj tím, čo ma veľmi teší. Bohužiaľ, nie som žiaden skvelý taktik v tipovaní a teda ma teší aj to, že je vidieť, že v tom prvom kole som prispel k skvelému umiestneniu. Ja mám to šťastie, že som pri tipovaní dostal od Chrisa rolu v tíme, pri ktorej mám úplne voľnú ruku a myslím, že máme skvelý tím, pri ktorom môže byť jeho taktika víťazná.

Minulý ročník si odtipoval dve slušné kolá, ale potom si v sezóne skončil. Čo v tom bolo? 

Nabby : Chýbal mi čas, bohužiaľ. Teraz ho mám ešte 10- krát menej, no verím, že to odtipujem dokonca, nechcel by som opäť zradiť tím.

Nakoniec si sa vrátil po roku k Ice Cats. Ako prebiehali rokovania s Chrisom? Mal si aj ponuky od iných tímov? 

Nabby : Žiadne dlhé rokovania to neboli, Chris vedel, že ak sa vrátim do KTL, tak chcem tipovať pre neho alebo lepšie povedané s ním.

V čele úvodného kola si sa držal prakticky od úplného začiatku až do konca, tipoval si ohromne konzistentne. Ako si videl priebeh 1.kola ty?

Nabby : Pokiaľ si dobre pamätám, na poriadne dlho nás dvoch z ICE CATS predbehol Walt, som veľmi rád, že to nakoniec dal jeden z nás :) Mne skvele vyšli dva predposledné dni, ten posledný bol doslova strašný, no už ma našťastie nikto nedokázal predbehnúť.

Tvoje víťazstvo sa premietlo i v tímovom hodnotení. Prvé kolo ste vyhrali, v tom druhom to už bolo o čosi horšie, skončili ste na piatej priečke, v treťom ste však už znova patrili k špičke. Ako hodnotíš úvod ročníka Cats?

Nabby : Nedá sa vyhrávať stále, ale myslím si, že máme skvele našliapnuté, aby sme si zaistili play-off a potom je to už viac-menej jedno, z ktorého to bude miesta. Víťaz musí byť lepší od každého. Myslím, že úvod sezóny ukázal, že na to máme. 

Využil si svoju formu i v reálnom tipovaní? Ak áno, ako sa ti darilo a koľko sa ti podarilo zarobiť?

Nabby : Áno, v celku dosť dobre sa mi darilo, zo začiatku sezóny som to robil tak, že som podával za 10-30 euro po jednom zápase - zisk som si počítal a podľa toho som sa chcel po mesiaci rozhodnúť, či má zmysel to takýmto spôsobom robiť za 100-300e, no z časových dôvodov som NHL takmer úplne prestal sledovať, vsadil len ten zisk, zápas ušiel a odvtedy som v stávkovej tuším už ani nebol.

Posledná úprava Nedeľa, 11 December 2016 15:17

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 64 hostí a 3 členov 
  • IceMan007
  • chrto85
  • arek