Rozhovor s matolin279

custom3Vo 4. kole zvíťazil Ocelak1 pred stmikom, ale keďže sme už s obomi rozhovor robili, tak sme teraz dali priestor bronzovému matolinovi.


Dostal si sa do prvej trojky 4. kola a zároveň celej sezóny. Aké máš z toho pocity?

Nečakal som, že sa v každom doterajšom kole umiestnim v najlepšej pätnástke. Teším sa z toho, ako sa mne a konečne aj tímu darí. Budem sa snažiť to udržať aj v ďalšom kole.

Ako by si popísal priebeh 4. kola?

Štvrté kolo bolo z môjho pohľadu pomerne netradičné, kedže som bol takmer polovicu kola v Slovinsku a nemal som extra čas na podrobnejšiu analýzu mojich tipov. Bolo to teda rýchle kolo, ale také mám rád. Z tímového hľadiska bolo 4. kolo najviac konzistentné, keďže sme sa od prvého dňa držali v top trojke. Špeciálne sa mi páčili výkony FLYERS-a v prvej polovici kola. Na konci kola to bolo síce tesné, ale za 2. miesto som rovnako spokojný.

Máš nejakú osvedčenú taktiku tipovania?

Moja osvedčená taktika sa skladá z dvoch krokov - v tom prvom si v hlave zhodnotím situáciu a pocitovo rozložím percentá na jednotlivé 1/X/2 a v druhom kroku sa pozriem na tipy ostatných spoluhráčov a snažím sa tie moje percentá dopasovať tak, aby sme ako tím maximalizovali pravdepodobnosť vyššieho počtu bodov :D

Spomínaš si ešte, ako si sa dostal ku KTL?

Áno, vďaka dobre zacielenej reklame na sociálnej sieti :D Vtedy som si hneď povedal, že to stojí za vyskúšanie.

Aký je tvoj vzťah k hokeju a k NHL?

Hokej patrí medzi športy, ktoré si rád pozriem, hlavne kvôli jeho dynamike hry. NHL ma baví o to viac, že tu je tá súťaž veľmi vyrovnaná a nie úplne predvídateľná. Tiež mám rád NHL z dôvodu, že sa v nej hrajú zápasy každý deň a má to pre mňa to správne tempo.

Obľúbený tím a hráč v NHL?

V tomto budem asi výnimka, ale vyslovene obľúbený klub nemám. Teším sa, keď sa darí tímom so Slovákmi, ale inak som viacmenej neutrálny divák. Ktovie možno aj preto sa mi v tejto sezóne darí.

Aká je atmosféra v tíme Swift Foxes a komunikujete nejako na tímovej úrovni?

Momentálne je atmosféra výborná, po bezbodovom začiatku sme získali postupne 6., 3. a 2. miesto, takže nie je žiaden dôvod na paniku a môžeme viacmenej bez stresu odtipovať aj nasledujúce kolo. V tejto fáze ZČ veľmi medzi sebou nekomunikujeme, výnimkou som ja a môj spolubývajúci Iceman, s ktorým sa občas o KTL resp. NHL pobavím, ale inak má každý člen pri tipovaní voľnú ruku a navzájom si do toho neskáčeme.

Aký je tvoj cieľ v tejto sezóne, resp. čo by si rád v nej dosiahol?

Tak prirodzený cieľ je postup do play-off, zatiaľ tam sme na 76%, ale do cieľa je ešte ďaleko. Potom nech už sa stane, čo sa má stať :D Swift Foxes vo svojej prvej sezóne pred 2 rokmi vypadol v štvrťfinále, pred rokom to bolo semifinále, tak žeby teraz finále?

Sleduješ aj ostatné tímy KTL? Je ti nejaký sympatický?

Na sledovanie ostatných tímov popravde veľmi čas nemám. Prípadne sledujem, ako sa darilo tímom, ktorí sú na tom podobne, či už v tabuľke kola alebo sezóny. Minulú sezónu, to boli často Mighty Bulls a zdá sa, že to pokračuje aj teraz :D

Je niečo, čo by si v KTL zmenil alebo vylepšil?

Myslím, že koncept súťaže je dobre postavený a ťažko niečo inovatívne vymýšľať. Ak sa na to pozriem technickým okom, tak privítal by som prostredie, ktoré je plne modifikovateľné a na mieru naprogramované našim požiadavkám. Ale započul som hlasy, že už sa na tom aj pracuje, tak teším sa :)

matolin279 natipoval v 4. kole všetkých 89 zápasov, z toho 44 tipol správne, čo predstavuje úspešnosť na úrovni 49.44%. Dvakrát zaznamenal 0 bodov a celkovo získal 96 bodov.


Posledná úprava Pondelok, 05 December 2022 20:38

KTL server na discorde:

https://discord.gg/xHjukr3XDj

Každý klub má na discorde vytvorený súkromný kanál

Kto je online?

Máme online 148 hostí a 8 členov 
  • WildCelt
  • Rantanen
  • Connor McDavid
  • matolin279